Velkommen til Hall of Fame! 🏆

 

Siden vi startede i 2016, har en lang række skiløbere bestået deres eksaminer efter træning med os. Her kan du se dem!

BSI1

Karl-Emil Storm Rohr

Louis Hansen

Agustinus Koed

Nicolai Vazquez

Lea Kronborg Christiansen

Ellen Halldorsson

Juillie Tønder Jensen

BSI2

Anne Cathrine Olsen

Ida Schouw Wolbro Olsen

Trine Mastrup

Theis Jørgensen

Mikkel Elgaard

Louise Flyvholm

Lærke Andreassen

Anna Vinther

Hans Marqvardsen

Lise Holt Olesen

Helle Korsgaard

Marianne Louis-Hansen

Anne Krarup Knudsen

Jonas Berg Sørensen

Christine Jørgensen

Gustav Aarup-Kristensen

Clara Braae

Torsten Madsen

Thea Brink Pedersen

Jesper August

Jens Schytte

Kai Lange

Thorbjørn Sofsrud

PSI1

Caspar Grauballe

Anne Cathrine Olsen

Peter Rosbjerg Ovesen

Uffe Mærsk Søbye

Mette Clausen

Edie Christoph Choleva

Tamar Andersen

Theis Jørgensen

Mathilde Hjarsbæk

Frederikke Meldgaard-Nødvig

Emilie Juel Erlandsen

Victor Mikkelsen

Emma Bagge

Johan Giehm Mikkelsen

Søren Søndergaard

Louise Flyvholm

Karen Brødsgaard

Torsten Madsen

Rune Elnegaard

Mikkel Elgaard

Jacob Berg Amondsen

PSI3

Bjørn Lyngbak Hansen

Christoffer Rohr

Alexander Jouglas

Theis Jørgensen

Cecilie Buchwald

Søren Søndergaard

Malthe Buhl

Emilie Lykke

Lærke Andreasen

Louise Flyvholm

Emilie Juel Erlandsen

Mathilde Halkjær Hjarsbæk

Frederikke Medlgaard-Nødvig

Mikkel Lauridsen

Tobias Thio

Søren Brandt

Michelle Møhlenberg

Tim Cordsen

Sophus Viuff

Andreas Hartvig Jensen

Jesper August

Pernille Tandrup

Jeppe Dreyer Matzen

Frederik Maagaard

Emma Pedersen

Patrick Christiansen

Hans Guldager

Nikolaj Hygebjerg

Clara Braae

Liv Brøndum

Lasse Magne Christensen

Freja Klemmensen

Gustav Aarup-Kristensen

Mette Jørgensen

Sven Vinter

Lærke Holst Jensen

Jonas Berg Sørensen

 

 

EuroTrainere

Emilie Juel Erlandsen 

Pernille Stephansen 

Clara Braae

Andreas Hartvig

Mikkel Lauridsen

Tobias Thio

Mikkel Birnbaum

Mette Jørgensen

CTT Technical Tests

Andreas Hartvig

Mikkel Lauridsen

Ben Langston

Mathilde Voglhofer

Per-Emil Conradsen

Mathias Munch Lauridsen

Anton Leth Jørgensen

Clara Lund Schartau

Mette Grønborg